skip to Main Content

E – faktura

Szanowni Państwo,

Dla PEC Geotermia Podhalańska S.A. troska o środowisko naturalne zawsze była i jest sprawą priorytetową, dlatego postanowiła dołączyć do firm promujących ekologiczne postawy i zamienić dotychczasowe papierowe faktury na przyjazne środowisku e-faktury.

E – faktura zawiera dokładnie takie same dane, co faktura papierowa, a zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 r., posiada taką samą wartość prawną, jak dokument w formie papierowej. Zmiana sposobu dostarczania faktur nie ma żadnego wpływu na sposób i terminy regulowania należności, które pozostają bez zmian, redukuje jedynie ilość drukowanych faktur.

E – faktura to:

  • Proekologiczna postawa
  • Wygoda i komfort
  • Szybka dostawa dokumentu
  • Oszczędność czasu
  • Bezpieczeństwo

Gdyby zechcieli Państwo otrzymywać faktury za ciepło bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową
e-mail, a tym samym dołączyć do grona osób promujących postawę proekologiczną i aktywnie angażujących się w ochronę środowiska naturalnego zapraszamy do wypełnienia oświadczenia o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną, a następnie przekazanie go naszym pracownikom lub odesłanie na adres siedziby PEC Geotermia Podhalańska S.A. ul. Nowotarska 35a, 34-500 Zakopane. Przesyłanie faktur na wskazany przez Państwa adres e-mail rozpoczniemy od następnego okresu rozliczeniowego przypadającego po dacie otrzymania oświadczenia. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji, pod adresem e-mail: bok@geotermia.pl lub nr telefonu 182015041 wew.174, 175.

Oświadczenie – Zgoda na przesyłanie faktur w formie elektronicznej

Back To Top